اطلاعات ثبت شده در سامانه

محققان براي ارسال پيشنهاد طرح بصورت اينترنتي (online) و نيز براي مراجعات بعدي براي بررسي وضعيت طرح ارسالي نياز دارند تا يکبار در سايت سامانه ثبت نام کنند. در هنگام ثبت نام اطلاعات شخصي محدودي مانند نام و ايميل در بانک داده سامانه ذخيره ميشود. در هنگام تکميل فرم پيشنهاد طرح بصورت اينترنتي، اطلاعات جامعي در مورد محقق (پيشنهاد دهنده) و نيز خود طرح ثبت و نگهداري ميشوند. اين اطلاعات توسط کارشناسان داخلي سامانه و نيز داوراني که توسط سامانه از بين محققان برجسته داخل و خارج کشور انتخاب ميشوند قابل مشاهده خواهند بود.

گزارش‌هاي حاصله از طرح‌هاي پژوهشي مصوب سامانه در کتابخانه ديجيتال سامانه ثبت مي­شوند و مواردي مانند نام متقاضي ، نام طرح و خلاصه آن از طريق وب­سايت در معرض ديد متقاضيان خواهد بود.

حذف اطلاعات از سايت

تا هنگامي که محقق فرم پيشنهاد طرح اينترنتي را "ارسال" نکرده است اين توانايي را دارد تا کليه اطلاعات وارد شده را بصورت اينترنتي پاک نموده و طرح را از بانک داده سايت سامانه حذف نمايد. گزينه "ارسال طرح" در آخرين صفحه فرم پيشنهاد طرح اينترنتي قابل مشاهده است. پس از "ارسال طرح" پيشنهاد دهنده نخواهد توانست تا پيشنهاد طرح از طريق اينترنت حذف نمايد. بدين منظور لازم است تا پژوهشگر به سامانه مراجعه کند و درخواست کتبي خود را در اين زمينه تسليم نمايد.

امنيت

سايت سامانه مديريت پژوهش جمعيت هلال احمر ايران حداکثر تلاش خود را در مورد حفظ اطلاعات کاربران در محيط اينترنت با استفاده از فناوري‌هاي مربوطه انجام ميدهد. اطلاعات حياتي مانند کلمه عبور با الگوريتم‌هاي استاندارد رمز گذاري ميشوند. کاربران ميبايست در حفظ کلمه عبور خود کوشا باشند و در صورت افشا شدن آن هرچه سريعتر نسبت به تغيير رمز خود اقدام نمايند. در غير اينصورت خسارات مادي و يا معنوي در اين مورد متوجه کاربر خواهد بود.

تغيير درخط مشي

سايت سامانه مديريت پژوهش جمعيت هلال احمر ايران ممکن است بند‌هاي ذکر شده در اين سند را تغيير داده يا بهنگام کند. در اين صورت موارد مربوطه در قسمت اخبار سايت به اطلاع کاربران خواهد رسيد.

© تمام حقوق براي جمعيت هلال احمر ايران محفوظ است | صفحه اول | چاپ صفحه